KONST / Litografier / Färglitografi 13442274
nr 1344 2274
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 49x63 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:23:20
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström